Kontakt: 513 105 201, 513 105 202 | sklep@faun.com.pl

O produkcie

 

FAUN Kombinezony na miarę

Szyty na miarę kombinezon wewnętrzny wykonany z wysokogatunkowego materiału polarowego THERMO PILE®. Zaprojektowany tak, aby pasował idealnie do ciała i nie krępował ruchów. Z przodu długi zamek błyskawiczny firmy YKK otwierany w dwóch kierunkach. Zabezpieczenia przy rękawach (na kciuk) oraz nogawkach zapobiegają przesuwaniu się kombinezonu. Na piersi niewielka kieszeń napoleońska, a także dwie dodatkowe na wysokości bioder. 

Idealne dopełnienie zestawu stanowi kamizelka, która w połączeniu z kombinezonem zapewnia niezwykły komfort cieplny przy niewielkiej wadze i objętości zestawu.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość wprowadzenia indywidualnych modyfikacji, takich jak wszycie dodatkowych kieszeni, ściągaczy przy rękawach i nogawkach, wyhaftowanie imienia czy inicjałów.

Gramatura:
Series 300 - 390g/m2 doskonały w ekstremalnie niskich temperaturach    (zielony, czarny)

Technologia wykonania  

THERMO PILE® To wysokiej jakości materiał zapewniający utrzymanie naturalnej temperatury, przy niewielkiej wadze. Materiał ten, dzięki nowoczesnej strukturze pozwala skórze swobodnie oddychać (zastosowane włókna sprawiają, że wewnętrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i odprowadza go na zewnętrz). Dodatkowo „krótkie strzyżenie” zapobiega mechaceniu się polaru.

Zamki błyskawiczne firmy YKK są najczęściej wszywanym suwakiem do markowej oraz sportowej odzieży. Uznawane za najlepsze na świecie, z powodzeniem stosowane są w odzieży i sprzęcie outdoorowym oraz militarnym.

Wszystkie produkty wykonane z materiału THERMO PILE® Seria 300 gwarantują komfort użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne.
 

  1. Mikroskopijne torebki powietrzne zapewniają izolację termiczną
  2. Dzianina THERMO PILE®.
  3. Warstwa niemechacąca się (anty-piling)
  4. Wilgoć (pot) wydostaje się na zewnątrz.
  5. Ciepło zatrzymywane przy ciele.